Mobile Systems wyrusza w trasę w maju i weźmie udział w targach WES2009
16 kwi 2009
MOBILE SYSTEMS UCZESTNICZY W WES2009
Mobile Systems wyrusza w trasę w maju i weźmie udział w WES2009. Wydarzenie odbędzie się w Orlando na Florydzie, w dniach 5–7 maja.
WES to najważniejsza konferencja BlackBerry roku, obowiązkowa zarówno dla klientów, jak i przedstawicieli branży. Ponad 100 sesji tematycznych, studia przypadków, warsztaty praktyczne i tętniąca życiem prezentacja technologii — wszystko po to, by pokazać rozwiązania upraszczające procesy biznesowe, zwiększające lojalność klientów i budujące przewagę konkurencyjną.
Jeśli planujesz udział w tym wydarzeniu i chcesz umówić się na spotkanie z przedstawicielem Mobile Systems, napisz na adres [email protected].
Do zobaczenia w Orlando!
WES2009 Orlando World Center Marriott & Convention Center Orlando, Florida Stoisko 817 5–7 maja 2009
Mobile Systems wyrusza w trasę w maju i weźmie udział w WES2009. Wydarzenie odbędzie się w Orlando na Florydzie, w dniach 5–7 maja.
WES to najważniejsza konferencja BlackBerry roku, obowiązkowa zarówno dla klientów, jak i przedstawicieli branży. Ponad 100 sesji tematycznych, studia przypadków, warsztaty praktyczne i tętniąca życiem prezentacja technologii — wszystko po to, by pokazać rozwiązania upraszczające procesy biznesowe, zwiększające lojalność klientów i budujące przewagę konkurencyjną.
Jeśli planujesz udział w tym wydarzeniu i chcesz umówić się na spotkanie z przedstawicielem Mobile Systems, napisz na adres [email protected].
Do zobaczenia w Orlando!
WES2009 Orlando World Center Marriott & Convention Center Orlando, Florida Stoisko 817 5–7 maja 2009


