MobiSystems będzie wystawcą na Mobile Asia Congress 2010 w Hong Kongu, 17-18 listopada 2010 r
11 paź 2010
MOBILE SYSTEMS WEŹMIE UDZIAŁ W MOBILE ASIA CONGRESS 2010
Mobile Systems będzie jednym z wystawców na najważniejszym azjatyckim wydarzeniu branży mobilnej 2010 roku. Mobile Asia Congress odbędzie się w Hong Kong Convention and Exhibition Expo Drive w dniach 17–18 listopada. Podczas wydarzenia spotkają się producenci urządzeń, dostawcy treści, operatorzy sieci i deweloperzy, aby wymieniać się pomysłami na temat przyszłości technologii mobilnych.
Jeśli planujesz udział w tym wydarzeniu i chcesz umówić spotkanie z przedstawicielem Mobile Systems, napisz na [email protected] lub odwiedź nas na stoisku D35.
Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.
Hong Kong Convention and Exhibition Centre Expo Drive Wanchai, Hongkong Stoisko D35
Mobile Systems będzie jednym z wystawców na najważniejszym azjatyckim wydarzeniu branży mobilnej 2010 roku. Mobile Asia Congress odbędzie się w Hong Kong Convention and Exhibition Expo Drive w dniach 17–18 listopada. Podczas wydarzenia spotkają się producenci urządzeń, dostawcy treści, operatorzy sieci i deweloperzy, aby wymieniać się pomysłami na temat przyszłości technologii mobilnych.
Jeśli planujesz udział w tym wydarzeniu i chcesz umówić spotkanie z przedstawicielem Mobile Systems, napisz na [email protected] lub odwiedź nas na stoisku D35.
Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.
Hong Kong Convention and Exhibition Centre Expo Drive Wanchai, Hongkong Stoisko D35


